Mobirise

Muzejski Hackathon

Web stranica Muzejski Hackathon -
'Hakiraj etno baštinu!'

Dizajn i izrada banera, displaya i registracijskih lista za potrebe muzejskog Hackathona

Web stranica

. Izrada web stranice hackethno.com.hr što uključuje:
- osmišljavanje, dizajn i implementacija u html 5 i kao RWD (responsive web design)
- rad u bootstrap tehnologiji
- obrada slikovnog tekstualnog materijala, implementacija istog, provjera, editiranje
- javascrip i css prilagodba
- optimizacija stranice

Grafička rješenja

- dizajn i grafička priprema za plakat A3 Muzejski Hackathon

- dizajn i grafička priprema registracijske lista Muzejski Hackathon

Međunarodna smotra folklora u Zagrebu

MSF /Koncertna dvorana "Vatroslav Lisinski"/ - nova web stranica.
Izrada i razvoj web stranice: Darko Antoš

Web stranica rađena je u tehnologiji html5 i css3. Pri izradi stranice korišten je responsive web dizajn (RWD). Međunarodna smotra folklora je najuglednija manifestacija tzv. izvornog folklora u Hrvatskoj, odnosno folklornog amaterizma posvećenog njegovanju i prikazivanju zavičajne baštine.

Uključen je i marketing društvenih medija (Social Media Marketing - SMM) - (Facebook, Twitter, Flickr, YouTube) vođenje interesne skupine kroz društvene mreže te upravljanje markom na webu.

Multimedijalna igra "Slagalica"

Izradio: Darko Antoš

Multimedijalna igra "Slagalica" izrađena je za potrebe izložbe "Zoološki vrt u Zagrebu 1925. – 2015." koja je održana u Muzeju Grada Zagreba tijekom 2015. godine.

ICME konferencija 2014 u Zagrebu

ICME konferencija 2014
ICME konferencija 2014 u Zagrebu - web stranica.
Izrada i razvoj web stranice: Darko Antoš

Web stranica izrađena je u tehnologiji html5 i css3. Pri izradi stranice korišten je responsive web dizajn (RWD). Web stranica je napravljena za potrebe održavanja svjetske konferencije Međunarodnog komiteta etnografskih muzeja (ICME) koja je održana u Zagrebu od 14. do 16. listopada 2014.

"Idemo na pivo! Pogled na kulturu konzumiranja piva", Etnografski muzej, Zagreb
Izrada i razvoj : Darko Antoš

Za potrebe izložbe "Idemo na pivo! Pogled na kulturu konzumiranja piva, Etnografski muzej, Zagreb (11.5. -20.8.2012.) izradeni su:
1. Provjera znanja za posjetitelje izložbe Kviz: Idemo na pivo
2. Multimedijska animacija Hrana i pivo
3. Multimedijska projekt koji je omogućavao posjetiteljima na izbornicima pregled Reklama Karlovačke pivovare kroz povijest.
Svi navedni sadržaji su bili multimedijski dio izložbe, te su bili namijenjeni interaktivnom korištenju posjetiteljima izložbe.

Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu

Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu - web stranica
Izrada i razvoj web stranice: Darko Antoš

Nova web stranica Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu, rađena je kao responsive web stranica. Uključen je i marketing društvenih medija (Social Media Marketing - SMM) - (Facebook, Twitter).

Darko Antoš - dopredsjednik Udruge "Arts"

...... Područja stručnosti: Web dizajn, UI/UX, Grafičko oblikovanje, Multimedija
Reference
Od 2003. godine radim samostalno kao web dizajner. Tijekom dugogodišnjeg rada izrađivao sam komercijalne web stranice, ali sam surađivao i s kulturnim institucijama i ustanovama u gradu Zagrebu poput Etnografskog muzeja, Muzeja grada Zagreba, Međunarodne smotre folklora u Zagrebu, kao i s pojedinim edukativnim ustanovama, primjerice Prve katoličke osnovne škole. Osim toga surađivao sam i na multimedijskim projektima i izradi grafičkih priprema kataloga i brošura. Isto tako sam radio na marketingu na društvenim mrežama.....