html5 templates

Kreativne radionice

Mobirise

U subotu 18. veljače 2017. održana je prva modno-kreativna radionica ''Nacrtaj mi masku'' u Etnografskom muzeju, Trg Mažuranića 14.

Polaznici svih dobnih skupina aktivno su sudjelovali u osmišljavanju svoje maske koja se nanosi pomoću boje za lice, te ju prilagođavali karnevalskom kostimu, inovativnom tehnikom nanošenja šminke pod stručnim nadzorom vizažistice Zdenke Mihelj.
Voditeljica radionice bila je Lidija Fištrek, mag. mode i dizajna.
Kako je to izgledalo, pogledajte u našoj fotogaleriji

Kreativna radionica: "Žive slike"

14.02.2015. Lidija Fištrek, mag.ing. održala je radionicu izrade maski u Muzeju grada Zagreba u okviru projekta 'Žive slike'

Kreativna radionica: "Fašnik pri Neandertalcima"

27.02.2014. održana je izrada maski za fašnik u Kraneamusu - Muzeju Krapinskih Neandertalaca.

Izradu maski i kreativni radionicu osmislila je i vodila Lidija Fištrek, mag.ing. predsjednica Udruge "Arts".